Vishay Dale CRCW25122M87FKEG
CRCW25122M87FKEG
Part No.:
CRCW25122M87FKEG
Datasheet:
CRCW25122M87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.87M OHM 1% 1W 2512