Vishay Dale CRCW25122M94FKEG
CRCW25122M94FKEG
Part No.:
CRCW25122M94FKEG
Datasheet:
CRCW25122M94FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.94M OHM 1% 1W 2512