Vishay Dale CRCW2512300KFKEG
CRCW2512300KFKEG
Part No.:
CRCW2512300KFKEG
Datasheet:
CRCW2512300KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512