Vishay Dale CRCW2512300KFKEH
CRCW2512300KFKEH
Part No.:
CRCW2512300KFKEH
Datasheet:
CRCW2512300KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512