Vishay Dale CRCW2512301RFKEH
CRCW2512301RFKEH
Part No.:
CRCW2512301RFKEH
Datasheet:
CRCW2512301RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 301 OHM 1% 1W 2512