Vishay Dale CRCW2512309KFKEG
CRCW2512309KFKEG
Part No.:
CRCW2512309KFKEG
Datasheet:
CRCW2512309KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 309K OHM 1% 1W 2512