Vishay Dale CRCW2512309RFKEG
CRCW2512309RFKEG
Part No.:
CRCW2512309RFKEG
Datasheet:
CRCW2512309RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 309 OHM 1% 1W 2512