Vishay Dale CRCW251230K0FKEG
CRCW251230K0FKEG
Part No.:
CRCW251230K0FKEG
Datasheet:
CRCW251230K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 30K OHM 1% 1W 2512