Vishay Dale CRCW251230K1FKEH
CRCW251230K1FKEH
Part No.:
CRCW251230K1FKEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251230K1FKEH.pdf
Description:
RES SMD 30.1K OHM 1% 1W 2512