Vishay Dale CRCW251230K9FKEG
CRCW251230K9FKEG
Part No.:
CRCW251230K9FKEG
Datasheet:
CRCW251230K9FKEG.pdf
Description:
RES SMD 30.9K OHM 1% 1W 2512