Vishay Dale CRCW251230R0DKTGP
CRCW251230R0DKTGP
Part No.:
CRCW251230R0DKTGP
Datasheet:
CRCW251230R0DKTGP.pdf
Description:
RES SMD 30 OHM 0.5% 1W 2512