Vishay Dale CRCW251230R0FKEG
CRCW251230R0FKEG
Part No.:
CRCW251230R0FKEG
Datasheet:
CRCW251230R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 30 OHM 1% 1W 2512