Vishay Dale CRCW251230R1DKTHP
CRCW251230R1DKTHP
Part No.:
CRCW251230R1DKTHP
Datasheet:
CRCW251230R1DKTHP.pdf
Description:
RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1W 2512