Vishay Dale CRCW251230R9FKEG
CRCW251230R9FKEG
Part No.:
CRCW251230R9FKEG
Datasheet:
CRCW251230R9FKEG.pdf
Description:
RES SMD 30.9 OHM 1% 1W 2512