Vishay Dale CRCW2512316KFKEG
CRCW2512316KFKEG
Part No.:
CRCW2512316KFKEG
Datasheet:
CRCW2512316KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 316K OHM 1% 1W 2512