Vishay Dale CRCW2512324KFKEG
CRCW2512324KFKEG
Part No.:
CRCW2512324KFKEG
Datasheet:
CRCW2512324KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 324K OHM 1% 1W 2512