Vishay Dale CRCW2512324RFKEG
CRCW2512324RFKEG
Part No.:
CRCW2512324RFKEG
Datasheet:
CRCW2512324RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 324 OHM 1% 1W 2512