Vishay Dale CRCW251232K4FKEG
CRCW251232K4FKEG
Part No.:
CRCW251232K4FKEG
Datasheet:
CRCW251232K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 32.4K OHM 1% 1W 2512