Vishay Dale CRCW251232R4FKEG
CRCW251232R4FKEG
Part No.:
CRCW251232R4FKEG
Datasheet:
CRCW251232R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 32.4 OHM 1% 1W 2512