Vishay Dale CRCW2512330KFKEH
CRCW2512330KFKEH
Part No.:
CRCW2512330KFKEH
Datasheet:
CRCW2512330KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 330K OHM 1% 1W 2512