Vishay Dale CRCW251233K0FKEG
CRCW251233K0FKEG
Part No.:
CRCW251233K0FKEG
Datasheet:
CRCW251233K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 33K OHM 1% 1W 2512