Vishay Dale CRCW251233K2FKEH
CRCW251233K2FKEH
Part No.:
CRCW251233K2FKEH
Datasheet:
CRCW251233K2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 33.2K OHM 1% 1W 2512