Vishay Dale CRCW2512340KFKEG
CRCW2512340KFKEG
Part No.:
CRCW2512340KFKEG
Datasheet:
CRCW2512340KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 340K OHM 1% 1W 2512