Vishay Dale CRCW2512340RFKEG
CRCW2512340RFKEG
Part No.:
CRCW2512340RFKEG
Datasheet:
CRCW2512340RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 340 OHM 1% 1W 2512