Vishay Dale CRCW2512348RFKEH
CRCW2512348RFKEH
Part No.:
CRCW2512348RFKEH
Datasheet:
CRCW2512348RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 348 OHM 1% 1W 2512