Vishay Dale CRCW251234K0FKEG
CRCW251234K0FKEG
Part No.:
CRCW251234K0FKEG
Datasheet:
CRCW251234K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 34K OHM 1% 1W 2512