Vishay Dale CRCW251234K8FKEG
CRCW251234K8FKEG
Part No.:
CRCW251234K8FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251234K8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 34.8K OHM 1% 1W 2512