Vishay Dale CRCW251234R0FKEG
CRCW251234R0FKEG
Part No.:
CRCW251234R0FKEG
Datasheet:
CRCW251234R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 34 OHM 1% 1W 2512