Vishay Dale CRCW2512357KFKEG
CRCW2512357KFKEG
Part No.:
CRCW2512357KFKEG
Datasheet:
CRCW2512357KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 357K OHM 1% 1W 2512