Vishay Dale CRCW2512357RFKEG
CRCW2512357RFKEG
Part No.:
CRCW2512357RFKEG
Datasheet:
CRCW2512357RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 357 OHM 1% 1W 2512