Vishay Dale CRCW251235K7FKEG
CRCW251235K7FKEG
Part No.:
CRCW251235K7FKEG
Datasheet:
CRCW251235K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 35.7K OHM 1% 1W 2512