Vishay Dale CRCW251235R7FKEG
CRCW251235R7FKEG
Part No.:
CRCW251235R7FKEG
Datasheet:
CRCW251235R7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 35.7 OHM 1% 1W 2512