Vishay Dale CRCW251235R7FKEH
CRCW251235R7FKEH
Part No.:
CRCW251235R7FKEH
Datasheet:
CRCW251235R7FKEH.pdf
Description:
RES SMD 35.7 OHM 1% 1W 2512