Vishay Dale CRCW2512360KFKEG
CRCW2512360KFKEG
Part No.:
CRCW2512360KFKEG
Datasheet:
CRCW2512360KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 360K OHM 1% 1W 2512