Vishay Dale CRCW2512360RFKEG
CRCW2512360RFKEG
Part No.:
CRCW2512360RFKEG
Datasheet:
CRCW2512360RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 360 OHM 1% 1W 2512