Vishay Dale CRCW251236K0FKEG
CRCW251236K0FKEG
Part No.:
CRCW251236K0FKEG
Datasheet:
CRCW251236K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 36K OHM 1% 1W 2512