Vishay Dale CRCW251236R0FKEG
CRCW251236R0FKEG
Part No.:
CRCW251236R0FKEG
Datasheet:
CRCW251236R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 36 OHM 1% 1W 2512