Vishay Dale CRCW2512374KFKEG
CRCW2512374KFKEG
Part No.:
CRCW2512374KFKEG
Datasheet:
CRCW2512374KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 374K OHM 1% 1W 2512