Vishay Dale CRCW2512374RFKEG
CRCW2512374RFKEG
Part No.:
CRCW2512374RFKEG
Datasheet:
CRCW2512374RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 374 OHM 1% 1W 2512