Vishay Dale CRCW251237K4FKEG
CRCW251237K4FKEG
Part No.:
CRCW251237K4FKEG
Datasheet:
CRCW251237K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512