Vishay Dale CRCW251238K3FKEG
CRCW251238K3FKEG
Part No.:
CRCW251238K3FKEG
Datasheet:
CRCW251238K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 38.3K OHM 1% 1W 2512