Vishay Dale CRCW2512390KFKEG
CRCW2512390KFKEG
Part No.:
CRCW2512390KFKEG
Datasheet:
CRCW2512390KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 390K OHM 1% 1W 2512