Vishay Dale CRCW2512390RFKEG
CRCW2512390RFKEG
Part No.:
CRCW2512390RFKEG
Datasheet:
CRCW2512390RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 390 OHM 1% 1W 2512