Vishay Dale CRCW2512392KFKEG
CRCW2512392KFKEG
Part No.:
CRCW2512392KFKEG
Datasheet:
CRCW2512392KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 392K OHM 1% 1W 2512