Vishay Dale CRCW251239K0FKEG
CRCW251239K0FKEG
Part No.:
CRCW251239K0FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251239K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 39K OHM 1% 1W 2512