Vishay Dale CRCW251239K2FKEG
CRCW251239K2FKEG
Part No.:
CRCW251239K2FKEG
Datasheet:
CRCW251239K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 39.2K OHM 1% 1W 2512