Vishay Dale CRCW251239R2FKEH
CRCW251239R2FKEH
Part No.:
CRCW251239R2FKEH
Datasheet:
CRCW251239R2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 39.2 OHM 1% 1W 2512