Vishay Dale CRCW25123K09FKEG
CRCW25123K09FKEG
Part No.:
CRCW25123K09FKEG
Datasheet:
CRCW25123K09FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.09K OHM 1% 1W 2512