Vishay Dale CRCW25123K24FKEG
CRCW25123K24FKEG
Part No.:
CRCW25123K24FKEG
Datasheet:
CRCW25123K24FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.24K OHM 1% 1W 2512