Vishay Dale CRCW25123K30FKEG
CRCW25123K30FKEG
Part No.:
CRCW25123K30FKEG
Datasheet:
CRCW25123K30FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.3K OHM 1% 1W 2512